Menü

Hakkımızda

Hakkımızda
Umer Mühendislik ve Danismanlik sektoründe faaliyet gosteren bir sirkettir. 12 yillik deneyimiyle sektördeki aktif rolümüz, güvenilir ve kaliteli hizmetler sunma konusundaki basarimizi ortaya koymaktadir.
Müsteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmay: hedefleyen bir yaklasimla, iletisim becerilerimizi kullanarak müsterilerimizle güçlü bir bag kurmay amaçliyoruz. Müsteri ihtiyaçlarini anlamak ve dogru cözümleri sunmak için titizlikle çalisiyoruz. Sorun çozme yetenegimiz, karsilasilan zorluklari çözmek ve müsterilerimizin beklentilerini asmak icin bize güç vermektedir.
Güvenilir tavsiyelerimizle müşterilerimize en iyi çözümleri sunmak için uzmanlığımızı kullanıyoruz. Müşterilerimizin işlerini büyütmelerine ve başarıya ulaşmalarına yardımcı olmak için finansal güçlerini artırmaya odaklanıyoruz. Sektördeki değişimleri takip ediyor ve müşterilerimize sürdürülebilirlik hedefleriyle uyumlu çözümler sunuyoruz.
Türkiye Serbest Bölgeler konusunda da uzmanlık sahibiyiz ve müşterilerimize bu alanda bilgilendirici ve rehberlik edici hizmetler sunuyoruz. İşletmelerin serbest bölgelerdeki avantajlardan en iyi şekilde faydalanmalarına yardımcı oluyoruz.
Biz Umer Mühendislik ve Danışmanlık olarak, müşterilerimizin güvenini kazanmaya ve sürekli olarak hizmet kalitemizi geliştirmeye önem veriyoruz. Her bir projede, profesyonel ekiplerimizle birlikte çalışarak müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için en iyi çözümleri sunmaya odaklanıyoruz.
Bizimle çalışarak, güvenilir, iletişim odaklı ve hizmet kalitesi yüksek bir iş ortağı bulacaksınız. Sizin işinize değer katmayı ve başarıya giden yolculuğunuzda yanınızda olmayı dört gözle bekliyoruz.